Dobravica pri Podnartu in okolica

Podnart, 29. september 2012 - Gostiteljica in vodja pohoda Markovič Ivanka nas je z organizacijo pohoda ponovno presenetila. Pripravila nam je 2,5 urni pohod po bližnji okolici Dobravice do vasice Rovte in nazaj na Dobravico do Turkove kmetije, kjer smo se na dvorišču kmetije izdatno podprli. Za dobro razpoloženje je poskrbel naš harmonikar Janez Benčina, kateremu se je v igranju pridružil gostitelj - član domačega ansambla (prvak na diatonični harmoniki). 35 udeležencev pohoda je bilo navdušenih.