Pozdravljeni dragi koronarni prijatelji.

Udin boršt 27. april 2018. Praznični dan. Dan upora proti okupatorju, smo tudi koronarci namenili prijateljskemu druženju, rekreaciji in obujanju spominov na dni, katerim je ta praznik namenjen. Kar 55 članov se nas je udeležilo XXV. Pohoda prijateljstva in spominov – UDIN BORŠT 2018. 9 članov se nas je podalo na daljšo traso A, ki je dolga 13 km, vsi ostali pa so prehodili krajšo, vendar še vedno kar 7 km dolgo traso B. Pohod smo zaključili na izhodišču, pred trgovskim centrom Mercator na Kokrici, s svečano proslavo in s odlično Arvajevo kranjsko klobaso. Se vidimo na naslednjem pohodu PO POTEH NARCIS, ki bo 19. maja in je v organizaciji naših članov z Jesenic. Verjamem, da nam bo tudi takrat zelo, zelo prijetno, zato ne pozabite na udeležbo.

Se vidimo! Do takrat pa naj velja, čuvajte svoj srček in imejte se lepo. Ani.