18. županov tek – Brdo 26. maj 2018

Kranj, 26. maj 2018 - Tudi za člane Koronarnega društva Gorenjske je postal Županov tek na Brdu že tradicionalni pohod, saj ga imamo v letnem planu. Vsakdo od pohodnikov je prejel letošnjo spominsko majico županovega teka. Z lahkoto smo prehodili začrtano pot in uživali v lepotah narave. Srečali smo tudi labodjo družino. Na zaključku pohoda pa okusna malica in skupinsko slikanje s županom in podžupanom kranjske občine. Obljubili smo, da se tudi naslednje leto udeležimo 19. županovega teka.

Ne pozabite, da imamo 9. junija pohod na Šijo. Zbor ob 9,30 na parkirišču nad bazenom v Tržiču. Do takrat pa se imejte nadvse lepo in uživajte v pomladi.